Stojak na długopisy Rondoto
  Stojak na długopisy Rondoto
  Stojak na długopisy Rondoto
  Stojak na długopisy Rondoto
  Stojak na długopisy Rondoto
  Stojak na długopisy Rondoto

  Stojak na długopisy Rondoto

  PHILIPPI
  P209006
  W magazynie
  234,00 zł
  Brutto

  Wysyłka w ciągu 24h.
  Stojak na długopisy Philipi Rondoto

  Wykonany został z polerowanego niklu

  Wysokość 9 cm

  Ciekawe rozwiązanie na przechowywanie artykułów piśmienniczych   

   
  Stojak na długopisy Philippi Rondoto składa się z kilku niklowanych kółek, które można przesunąć w odpowiedni sposób. Prezentowany stojak dopełni wygląd biurka w wyjątkowo elegancki sposób. Wysokość stojaka wynosi 9 cm i pomieści on najbardziej przydatne długopisy, pióra czy ołówki.

  Akcesoria niemieckiej marki Philippi słyną z wysokiej jakości produktów, dlatego też wszystkie produkty tej marki z pewnością posłużą na długie lata. Wyjątkowe rzeczy mają dopełniać życie codzienne – tak można powiedzieć o produktach tego niemieckiego producenta. Marka Philippi nie podąża za trendami, ale tworzy piękne i użytkowe produkty, które będą ponadczasowe. W ich ofercie znaleźć można również różne upominki i akcesoria biurowe.
  Kolor
  Srebrny
  Materiał
  Nikiel
  22 Przedmioty

  Wyjątkowe rzeczy mają dopełniać życie codzienne – tak można powiedzieć o produktach Philippi. Marka Philippi nie podąża za trendami, ale tworzy piękne i użytkowe produkty, które będą ponadczasowe. W ich ofercie znaleźć można również różne upominki i akcesoria biurowe.

  Brak opini
  Produkt dodano do listy
  Product added to compare.

  Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.