Stojak na długopisy Rondoto
  Stojak na długopisy Rondoto
  Stojak na długopisy Rondoto
  Stojak na długopisy Rondoto
  Stojak na długopisy Rondoto
  Stojak na długopisy Rondoto

  Stojak na długopisy Rondoto

  PHILIPPI
  P209006
  Obecnie brak na stanie
  299,00 zł
  Brutto
  Stojak na długopisy Philipi Rondoto

  Wykonany został z polerowanego niklu

  Wysokość 9 cm

  Ciekawe rozwiązanie na przechowywanie artykułów piśmienniczych   

   
  Stojak na długopisy Philippi Rondoto składa się z kilku niklowanych kółek, które można przesunąć w odpowiedni sposób. Prezentowany stojak dopełni wygląd biurka w wyjątkowo elegancki sposób. Wysokość stojaka wynosi 9 cm i pomieści on najbardziej przydatne długopisy, pióra czy ołówki.

  Akcesoria niemieckiej marki Philippi słyną z wysokiej jakości produktów, dlatego też wszystkie produkty tej marki z pewnością posłużą na długie lata. Wyjątkowe rzeczy mają dopełniać życie codzienne – tak można powiedzieć o produktach tego niemieckiego producenta. Marka Philippi nie podąża za trendami, ale tworzy piękne i użytkowe produkty, które będą ponadczasowe. W ich ofercie znaleźć można również różne upominki i akcesoria biurowe.
  Kolor
  Srebrny
  Materiał
  Nikiel

  Wyjątkowe rzeczy mają dopełniać życie codzienne – tak można powiedzieć o produktach Philippi. Marka Philippi nie podąża za trendami, ale tworzy piękne i użytkowe produkty, które będą ponadczasowe. W ich ofercie znaleźć można również różne upominki i akcesoria biurowe.

  Brak opini
  Produkt dodano do listy
  Product added to compare.

  Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.