iPhone X/XS

Etui na iPhone X

Szykowne pokrowce dostępne w tej kategorii naszego sklepu internetowego zostały stworzone tak, aby gwarantować najlepszą ochronę urządzeniom typu iPhone z serii X. Są to produkty wykonane przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów takich, jak naturalna skóra ręcznie garbowana, poliwęglan oraz karbon, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe, umożliwiając wieloletnie użytkowanie. Dostawcami etui są wyłącznie znane i sprawdzone marki takie jak Kajsa, Mujjo oraz Twelve South.

W asortymencie posiadamy między innymi etui na iPhone X przykuwające uwagę charakterystycznymi wzorami w kwiaty, modele korkowe wykonane z dębu korkowego, a także pokrowce ze specjalnymi kieszonkami, będącymi w stanie pomieścić do trzech kart kredytowych lub innych dokumentów tego typu. Wszystkie oferowane w naszym sklepie etui doskonale przylegają do obłych kształtów telefonów, w żaden sposób nie rozciągając urządzenia oraz nie zmieniając jego rozmiaru. Mogą stanowić stylową propozycję zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Produkt dodano do listy
Product added to compare.

Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.