Jesteśmy oficjalnym i jedynym dystrybutorem produktów marki Kajsa na terenie Polski. W związku z tym jesteśmy otwarci na współpracę z osobami trzecimi, które pragną mieć produkty tej marki w swoim asortymencie.

Firma Kajsa zajmuje się projektowaniem i produkcją eleganckich akcesoriów do telefonów. Ich specjalizacją są etui do telefonów marki Apple oraz Samsung. Z powodzeniem łączą elegancki wygląd z funkcjonalnością oraz wysoką jakością. Produkty Kajsa są wytwarzane ze skóry naturalnej, ekologicznej oraz tworzyw sztucznych.

 

Jeśli chcą Państwo również posiadać asortyment tej firmy w swojej ofercie to zapraszamy do współpracy. [kontakt]

 

Produkt dodano do listy
Product added to compare.

Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.