Jeżeli są Państwo Konsumentem, a produkt zakupiony w naszym sklepie nie spełnia z jakiegoś powodu Państwa oczekiwań, przyjmiemy jego zwrot w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Zasady dotyczące zwrotów

Jeżeli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań mogą go Państwo zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu. Towar zwracany musi być w nienaruszonym stanie, nieużywany i zapakowany w oryginalne opakowanie detaliczne. Jest to niezbędny warunek, abyśmy mogli uwzględnić zwrot i oddać pieniądze za zakupiony produkt. Prawo do zwrotu towaru przysługuje zgodnie z polskimi przepisami prawa jedynie tym kupującym, którzy są Konsumentem.

Towar w nienaruszonym stanie należy starannie zapakować i odesłać wraz z wypełnionym formularzem zwrotu na adres siedziby firmy, tj.

Born to Cover
Cicha 4
09-472 Cekanowo

z dopiskiem ZWROT.

Formularz zwrotu wymaga podania podstawowych danych takich jak: imię, nazwisko, numer zamówienia, numer konta do zwrotu kwoty zakupu. Pobierz formularz zwrotu

Zwrot pieniędzy za towar

Zwrot pieniędzy za zwrócony towar nastąpi w ciągu tygodnia od otrzymania przez nas zwracanego towaru. Pieniądze zostają zwrócone na wskazane w formularzu zwrotu konto bankowe. Zwracana kwota nie obejmuje kosztów dostawy, a jedynie faktyczną cenę zwracanego towaru.

Wymiana

Jeśli chcesz wymienić zamówiony towar na inny produkt, możesz skorzystać z dostępnej możliwości zwrotu, a po otrzymaniu zwrotu należnej kwoty dokonać ponownego zamówienia.

Reklamacje

Każdy z produktów oferowany w naszym sklepie jest starannie wyselekcjonowany. Wszystkie są wykonane z wysokiej jakości materiałów, jednak jeżeli któryś z nich posiada wadę fabryczną, zbyt szybko się zużył lub wskutek innego powodu nie wygląda tak jak powinien mogą Państwo złożyć reklamację.

Większość oferowanych przez nas produktów jest objętych długoletnią gwarancją. Reklamacji nie podlegają towary, które zużyły się wskutek normalnego użytkowania lub zostały celowo zniszczone.

Towar należy starannie zapakować i odesłać wraz z wypełnionym formularzem reklamacji na adres siedziby firmy, tj.

Born to Cover
Cicha 4
09-472 Cekanowo

z dopiskiem REKLAMACJA.

 

Formularz reklamacji wymaga podania podstawowych danych takich jak: imię, nazwisko, numer zamówienia, krótki opis problemu itp. Pobierz formularz reklamacji

 

Dodatkowe pytania

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego w zakładce Kontakt.

Produkt dodano do listy
Product added to compare.

Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.