iPhone 7/8/SE

Wśród szerokiej gamy pokrowców dedykowanych dla telefonów marki Apple oferta sklepu internetowego Born to Cover obejmuje duży wybór etui zaprojektowanych specjalnie z myślą o najlepszej ochronie takich modeli iPhone, jak 7 oraz 8. Są to wyroby wykonane zarówno przy wykorzystaniu naturalnej, ręcznie garbowanej skóry, jak i poliwęglanu, materiału odpornego na różnego rodzaju wstrząsy oraz upadki. Wszystkie proponowane produkty cechują się atrakcyjnym wyglądem i umożliwiają dostęp do najważniejszych portów oraz funkcjonalnych przycisków. Doskonale przylegają do wszystkich obłości iPhonów, nie rozciągając i nie zmieniając wymiarów urządzenia.

W asortymencie posiadamy między innymi srebrne karbonowe etui na iPhone 7, które jest lekkie i jednocześnie niezwykle wytrzymałe, a przy tym wygląda bardzo elegancko, a także skórzane modele dedykowane dla iPhonów 8, w całości okalające telefon, doskonale chroniące urządzenie w przypadku upadku. Wiodącymi producentami etui oferowanych w naszym sklepie są Kajsa, Native Union oraz Mujjo.

Produkt dodano do listy
Product added to compare.

Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.