Nożyk do otwierania listów Philippi
  Nożyk do otwierania listów Philippi
  Nożyk do otwierania listów Philippi
  Nożyk do otwierania listów Philippi

  Nożyk do otwierania listów Philippi

  PHILIPPI
  P277001
  Obecnie brak na stanie
  114,00 zł
  Brutto
  Nożyk do otwierania listów Philippi

  Elegancki nożyk - niezbędnik w każdym biurze i gabinecie

  Ciekawa forma

  Wykonany ze stali nierdzewnej   

   
  Nożyk do otwierania listów niemieckiej marki Philippi. Stalowy nóż do listów sprawdzi się w każdym biurze i domowym gabinecie. Atutem tego nożyka jest jego ciekawa, niecodzienna forma. Wykonany ze stali nierdzewnej z pewnością posłuży na długi czas.

  Akcesoria niemieckiej marki Philippi słyną z wysokiej jakości produktów, dlatego też wszystkie produkty tej marki z pewnością posłużą na długie lata. Wyjątkowe rzeczy mają dopełniać życie codzienne – tak można powiedzieć o produktach tego niemieckiego producenta. Marka Philippi nie podąża za trendami, ale tworzy piękne i użytkowe produkty, które będą ponadczasowe. W ich ofercie znaleźć można również różne upominki i akcesoria biurowe.
  Kolor
  Srebrny
  Materiał
  Stal nierdzewna

  Wyjątkowe rzeczy mają dopełniać życie codzienne – tak można powiedzieć o produktach Philippi. Marka Philippi nie podąża za trendami, ale tworzy piękne i użytkowe produkty, które będą ponadczasowe. W ich ofercie znaleźć można również różne upominki i akcesoria biurowe.

  Brak opini
  Produkt dodano do listy
  Product added to compare.

  Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.