Szkła ochronne

Chcąc zwiększyć wytrzymałość ekranu telefonu podczas ewentualnego upadku czy uderzenia, warto sięgnąć po wysokiej klasy szkło ochronne. Tego typu produkty pomimo tego, że są niezwykle cienkie, pozwalają na skuteczne zabezpieczenie urządzenia elektronicznego, a co więcej, ich montaż jest niezwykle prosty i nie sprawia praktycznie żadnych problemów. Na szkle podczas użytkowania telefonu nie pozostają nieestetyczne smugi oraz odcisków palców.

W naszej ofercie można znaleźć wyłącznie profesjonalne szkła ochronne, które są dedykowane między innymi do ochrony ekranów takich urządzeń, jak iPhone 6, 7 oraz 8. Ich dostawcą jest przede wszystkim renomowana amerykańska marka Zagg, która specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości produktów przeznaczonych do zabezpieczania różnego rodzaju urządzeń elektronicznych. Na wszystkie prezentowane w tej kategorii produkty jest udzielana dożywotnia gwarancja, pod warunkiem, że po zakupie zostanie dokonana rejestracja nabytego wyrobu na oficjalnej stronie producenta.

Produkt dodano do listy
Product added to compare.

Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.