Samsung Galaxy S6

Etui Samsung Galaxy S6

Na rynku smartfonów są dwie firmy, które wyznaczają standardy. Jedną z nich jest Apple, drugą południowokoreański producent sprzętu elektronicznego Samsung. Jego telefony cieszą się ogromną popularnością wśród tysięcy użytkowników. Nie tylko ze względu na szeroką konfigurowalność, ale też elegancję we wzornictwie. Chcąc zachować jego wyjątkowy wygląd, należy zadbać o odpowiednią ochronę.

Prezentujemy wybór eleganckich etui do Samsunga Galaxy S6, które nie tylko będą chronić jego tył przed powstaniem zarysowań, ale też dodadzą mu ciekawego wyglądu. Wśród proponowanych pokrowców są zarówno proste we wzorach produkty, przeznaczone przede wszystkim dla biznesmenów, jak i kolorowe, które spotkają się z aprobatą ludzi, którzy obok elegancji, cenią ciekawe wykonanie.

Oferowane przez sklep Born to Cover pokrowce zostały wykonane m.in. z miękkiej mikrofibry, solidnego poliwęglanu i eleganckiej skóry naturalnej – dzięki nim telefon będzie doskonale chroniony, a jednocześnie zyska na wyglądzie.

Produkt dodano do listy
Product added to compare.

Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.