MacBook

Etui do MacBooka

Komputery firmy Apple są cenione na całym świecie za ich intuicyjną obsługę, ogromną funkcjonalność i wysoką bezawaryjność. Nie bez znaczenia pozostaje również wyjątkowy design, który budzi respekt przy każdym kontakcie z tym sprzętem. Jeśli więc jesteście Państwo właścicielami MacBooka Pro lub Air, to z pewnością chcecie zapewnić mu odpowiednią ochronę.

Prezentujemy wybór atrakcyjnych etui do obu tych modeli. W katalogu prezentowanych produktów odnajdziecie Państwo zarówno proste w swoim designie pokrowce pod postacią teczek, jak i te, do których podczepia się laptopa na stałe, dzięki czemu jest chroniony także w czasie pracy. Oferowane artykuły wykonane są z różnych materiałów, a przede wszystkim z wysokiej jakości skóry naturalnej i filcu, który chroni powierzchnię komputera przed zarysowaniami.

Jeśli więc posiadacie Państwo którykolwiek z laptopów Apple’a, czy to Pro, czy Air, to proponowane przez nasz sklep pokrowce będą idealnym wyborem, dzięki któremu będziecie skuteczniej je chronić przed potencjalnymi uszkodzeniami.

Produkt dodano do listy
Product added to compare.

Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.