Etui karbonowe

Poza szeroką gamą gadżetów wykonanych ze starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna oferta naszego sklepu internetowego obejmuje także duży wybór nowoczesnych etui karbonowych. Do ich produkcji został wykorzystany wysokiej jakości karbon, materiał znany także jako carbon czy włókno węglowe, które cechuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz doskonałą odpornością na zarysowania, wgniecenia itp.

W tej kategorii można znaleźć duży wybór etui karbonowych, które są kompatybilne między innymi z takimi modelami telefonów jak iPhone 6 czy 7. Poza gadżetami cenionej marki Kajsa nasza oferta obejmuje także solidne wyroby amerykańskiego producenta UAG, które składają się z innowacyjnej pięciowarstwowej konstrukcji (twarda powłoka pochłaniająca wstrząsy, elementy metalowe, naturalna skóra licowa zapewniająca elegancki wygląd, płytka z włókna węglowego oraz wierzchnia warstwa odpornej na uderzenia gumy). Wszystkie produkty pozwalają na skuteczną ochronę telefonu przed upadkami i uderzeniami.

Produkt dodano do listy
Product added to compare.

Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.