Menu

Uchwyty Popsockets

Uchwyt do telefonu Popsocket

Każdy, kto choć raz robił selfie, wie, jak trudne jest to zadanie. Trzeba uważać, żeby smartfon nie wypadł z ręki, a także prawidłowo go ustawić. Teraz, dzięki niezwykłemu wynalazkowi, jakim jest Popsocket, każde zadanie ze swoim smartfonem można zrobić o wiele łatwiej.

Sklep Born to Cover przedstawia Państwu awangardowe w swojej funkcjonalności i stylu rozwijane uchwyty, dzięki którym telefon staje się dużo bardziej poręcznym urządzeniem. Dzięki niemu pewniej złapiecie swojego smartfona i napiszecie smsa, wykonacie zdjęcie, a także podeprzecie go pod odpowiednim kątem na blacie, w trakcie, gdy na jego ekranie będzie wyświetlany film. Cały świat oszalał na punkcie tego niezwykłego wynalazku i Polska nie jest tu wyjątkiem.

Jeśli więc choć raz przydarzyło się Państwo, że mieliście problem z wykonaniem selfie, obawialiście się, że smartfon wypadnie Wam z rąk w czasie korzystania z niego, produkt ten jest zdecydowanie doskonałym wyborem. Fakt, że w Polsce wynalazek ten jest dopiero odkrywany, jest gwarancją oryginalnego wyglądu Waszego urządzenia.

Produkty 1 do 12 z 28

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 1 do 12 z 28

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3