Uchwyty Popsockets

Każdy, kto choć raz robił selfie, wie, jak trudne jest to zadanie. Trzeba uważać, żeby smartfon nie wypadł z ręki, a także prawidłowo go ustawić. Teraz, dzięki niezwykłemu wynalazkowi, jakim jest Popsocket, każde zadanie ze swoim smartfonem można zrobić o wiele łatwiej.

\\n\\n

Sklep Born to Cover przedstawia Państwu awangardowe w swojej funkcjonalności i stylu rozwijane uchwyty, dzięki którym telefon staje się dużo bardziej poręcznym urządzeniem. Dzięki niemu pewniej złapiecie swojego smartfona i napiszecie smsa, wykonacie zdjęcie, a także podeprzecie go pod odpowiednim kątem na blacie, w trakcie, gdy na jego ekranie będzie wyświetlany film. Cały świat oszalał na punkcie tego niezwykłego wynalazku i Polska nie jest tu wyjątkiem.

\\n\\n

Jeśli więc choć raz przydarzyło się Państwo, że mieliście problem z wykonaniem selfie, obawialiście się, że smartfon wypadnie Wam z rąk w czasie korzystania z niego, produkt ten jest zdecydowanie doskonałym wyborem. Fakt, że w Polsce wynalazek ten jest dopiero odkrywany, jest gwarancją oryginalnego wyglądu Waszego urządzenia.

Produkt dodano do listy
Product added to compare.

Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.