Stacja ładowania Satechi USB-C na...
  Stacja ładowania Satechi USB-C na...
  Stacja ładowania Satechi USB-C na...
  Stacja ładowania Satechi USB-C na...
  Stacja ładowania Satechi USB-C na...

  Stacja ładowania Satechi USB-C na Apple Watch

  SATECHI
  ST-TCMCAWM
  Obecnie brak na stanie
  243,54 zł
  Brutto
  • Stacja ładowania Satechi USB-C na Apple Watch to małe i poręczne urządzenie

  • Jest kompatybilna ze wszystkimi modelami Apple Watch

  • Aluminiowa obudowa zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne w podróży

  • Wystarczy podpiąć stację do urządzenia, złączem typu USB-C

  • Estetyczne wykończenie świetnie wpasowuje się w design produktów Apple

   

  Stacja ładowania Satechi USB-C na Apple Watch posiada certyfikat MFI za kompatybilność z wszystkimi modelami Apple Watch. To małe i wygodne urządzenie można podpiąć do innych urządzeń za pomocą złącza typu USB-C i cieszyć się mobilnym ładowaniem swojego Apple Watch. Dzięki niewielkim rozmiarom i mocnej konstrukcji, stacja ładowania świetnie sprawdzi się w podróży.

  Kolor
  Szary-Biały
  Materiał
  Aluminium

  Satechi to wielokrotnie nagradzana marka działająca w segmencie elektroniki uzytkowej, oferująca innowacyjne produkty i akcesoria. Jako jedna z pierwszych firm produkujących elektronikę użytkową do projektowania i przenoszenia produktów i akcesoriów, Satechi stała się jednym z liderów branży. W jej ofercie znajdziemy wysokiej jakości ładowarki, adaptery, przejściówki, kable i inne. Obecnie Satechi działa na rynkach na całym świecie. 

  Brak opini
  Produkt dodano do listy
  Product added to compare.

  Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.