Stacja dokująca iPhone Oakywood dębowa
  Stacja dokująca iPhone Oakywood dębowa
  Stacja dokująca iPhone Oakywood dębowa
  Stacja dokująca iPhone Oakywood dębowa
  Stacja dokująca iPhone Oakywood dębowa
  Stacja dokująca iPhone Oakywood dębowa

  Stacja dokująca iPhone Oakywood dębowa

  OAKYWOOD
  OAK-1
  W magazynie
  200,00 zł
  Brutto

  Wysyłka w ciągu 24h.
  • Stacja dokująca na iPhone i inne urządzenia Apple wykonana z dębu podhalańskiego

  • Stacja kompatybilna z iPhone 5/5S/SE, 6/6S, 6/6S Plus, 7/8, 7/8 Plus oraz X

  • Możliwość obsługi stacji jedną ręką. Technologia micro-suction

  • Możliwość ładowania telefonu w etui

  • Oparcie zostało pokryte wysokiej jakości filcem, w celu ochrony przed zarysowaniem

  • Wysokiej jakości kabel Apple lightning w zestawie

   

  Stacja dokująca dla iPhone i innych urządzeń Apple od Oakywood wykonana z dębu to propozycja dla osób, ceniących sobie wygodę w codziennym życiu. W celu naładowania telefonu należy jedynie postawić telefon na stacji, dzięki czemu jest on również dobrze wyeksponowany. Podłączenie oraz odłączenie telefonu z prezentowanej stacji dokującej może odbywać się za pomocą tylko jednej ręki, dzięki zastosowanej technologii micro-suction. W celu uniknięcia ewentualnych zarysowań, oparcie telefonu podczas ładowania zostało wykonane z filcu. Dodatkowo, Oakywood dołączył do tego produktu kabel Apple lightning!  Oakywood to polska marka, która tworzy z paską unikalne produkty z drewna. Wszystkie dzieła powstają w małej miejscowości Ciche położonej u podnóża Tatr. Produkty Oakywood wytwarzane są z materiałów z odpowiedzialnych źródeł. Wszystkie produkty tej marki są wykonane z drewna i cechują się trwałością, naturalnością, a także funkcjonalnością.

  Kolor
  Brązowy
  Materiał
  Drewno
  5 Przedmioty

  Oakywood to polska marka, która tworzy z paską unikalne produkty z drewna. Wszystkie dzieła powstają w małej miejscowości Ciche położonej u podnóża Tatr. Produkty Oakywood wytwarzane są z materiałów z odpowiedzialnych źródeł. Wszystkie produkty tej marki są wykonane z drewna i cechują się trwałością, naturalnością, a także funkcjonalnością.

  Brak opini
  Produkt dodano do listy
  Product added to compare.

  Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.