Aluminiowa podstawa i HUB USB-C...
  Aluminiowa podstawa i HUB USB-C...
  Aluminiowa podstawa i HUB USB-C...
  Aluminiowa podstawa i HUB USB-C...
  Aluminiowa podstawa i HUB USB-C...

  Aluminiowa podstawa i HUB USB-C Satechi dla Mac Mini

  SATECHI
  ST-ABHFS
  Obecnie brak na stanie
  428,04 zł
  Brutto
  • Aluminiowa podstawa i HUB USB-C Satechi dla Mac Mini posiada aluminiowe wykończenie, które świetnie prezentuje się w zestawieniu z Mac Mini

  • Służy zarówno jako podstawka do Mac Mini, jak i stacja do podłączenia urządzeń peryferyjnych

  • Wyposażona jest w wejście audio 3,5 mm oraz czytnik kart micro/SD

  • Zawiera 3 porty USB 3.0 typu A oraz port danych USB-C

  • Jest kompatybilna z Mac Mini 2018-2020

  • Jasno srebrny kolor świetnie prezentuje się na każdym biurku.

   

  Aluminiowa podstawa i HUB USB-C Satechi dla Mac Mini to niezbędne urządzenie dla każdego posiadacza Mac Mini, którym ułatwia dostęp do urządzeń peryferyjnych. Służy również jako podstawka ze wbudowanymi otworami wentylacyjnymi, dzięki czemu zapewniona jest wymiana powietrza podczas intensywnej pracy z podłączonymi dodatkowymi urządzeniami. Wyposażone jest w gniazdo słuchawkowe o średnicy 3,5 mm oraz czytnik kart micro/SD. Ponadto posiada trzy porty USB-A 3.0 oraz port danych USB-C. Aluminiowe wykończenie dopasowuje design podstawki do Mac Mini.

  Kolor
  Srebrny
  Materiał
  Aluminium

  Satechi to wielokrotnie nagradzana marka działająca w segmencie elektroniki uzytkowej, oferująca innowacyjne produkty i akcesoria. Jako jedna z pierwszych firm produkujących elektronikę użytkową do projektowania i przenoszenia produktów i akcesoriów, Satechi stała się jednym z liderów branży. W jej ofercie znajdziemy wysokiej jakości ładowarki, adaptery, przejściówki, kable i inne. Obecnie Satechi działa na rynkach na całym świecie. 

  Brak opini
  Produkt dodano do listy
  Product added to compare.

  Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.