Menu

BORN TO COVER

BORN TO COVER

BORN TO COVER

Może zastanawiasz się, czemu znalazłeś się na tej stronie, w tym sklepie internetowym. Jesteśmy pewni (może trochę zbyt pewnie to brzmi), że to nasz asortyment, a może i wygląd sklepu zachęciły Cię do tego, aby przejść dalej. Bo jednak czytasz tego posta.

Każdy biznes, sklep powinien mieć jakąś misję, cel, coś z czym chce się zmierzyć. My też taki mamy. Nie lubimy błahych i prostych rzeczy, jednak prostota ma też swój urok. I właśnie to dla nas było sedno, aby w tych minimalistycznych produktach znaleźć to „coś”, tą iskrę. Zależy nam na tym, abyś Ty również to zobaczył. Powiesz: „Przesadzają, przecież to tylko kuchnia/gabinet!”. Dla nas nie. Jest na to proste wytłumaczenie. Ty, my, Twoi bliscy właśnie w tych miejscach spędzamy dużo czasu. A najlepiej czujemy się w miejscu, gdzie otaczają nas piękne i niecodzienne rzeczy. A nawet jeśli one są codzienne, jak nóż i deska do krojenia to niech będą dobrej jakości. Jakość – to kolejna cecha, która powinna się z nami kojarzyć. Jest wiele sklepów, marketów, które otaczają nas dookoła i one też mają wiele akcesoriów gospodarstwa domowego. Jednak to u nas znajdziesz rzeczy, które będą na tygodnie, miesiące, a nawet lata.

Ostatnimi czasy design to coś, co chcemy mieć. Nie ważne czy jest to salon czy łazienka. A teraz design nie musi tylko stać na półce, ale można go używać.  Tak ciekawych rzeczy skupionych w jednym miejscu możesz nie znaleźć. 

 Ten design pozwala nam się otworzyć na nowe horyzonty – dotknąć czegoś nowego. A Ty możesz spróbować tego razem z nami – czasem na poważnie, a czasem zabawą. Przecież nie wszystko musi być szaro-bure i bardzo poważne. Wprowadź do swojego domu ciekawość, czuj się w nim, jak najlepiej. I również zachwycaj swoich gości.

Naszą misją jest również to, abyś czuł, że po tej drugiej stronie są ludzie, którym zależy na tym, abyś czuł się dobrze w swoim domu.

Otaczaj się pięknymi rzeczami, my Ci chętnie w tym pomożemy, doradzimy. Masz pytania? Pisz, dzwoń – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie, przede wszystkim na te, które są związane z naszą branżą.

 

Chcielibyśmy Ciebie zaprosić w podróż po nowych lądach Twojego domu!