Zszywacz biurowy Philippi
  Zszywacz biurowy Philippi
  Zszywacz biurowy Philippi
  Zszywacz biurowy Philippi

  Zszywacz biurowy Philippi

  PHILIPPI
  P136024
  W magazynie
  139,00 zł
  Brutto

  Wysyłka w ciągu 24h.
  Zszywacz biurowy Philippi

  Elegancki, okrągły kształt

  Zszywanie papieru odbywa się bez zszywek

  Średnica 5.5 cm

  Zszywacz wykonany ze stali i tworzywa sztucznego   

   
  Zszywacz biurowy Philippi z serii Business. Zszywacz łączy kartki papieru nie wykorzystując żadnych zszywek. Łączenie papieru odbywa się tak jak za dawnych czasów. Bardzo elegancki gadżet, który z pewnością ozdobi każde biurko. Zszywacz został wykonany ze stali oraz tworzywa sztucznego, a jego średnica wynosi 5.5 cm.

  Akcesoria niemieckiej marki Philippi słyną z wysokiej jakości produktów, dlatego też wszystkie produkty tej marki z pewnością posłużą na długie lata. Wyjątkowe rzeczy mają dopełniać życie codzienne – tak można powiedzieć o produktach tego niemieckiego producenta. Marka Philippi nie podąża za trendami, ale tworzy piękne i użytkowe produkty, które będą ponadczasowe. W ich ofercie znaleźć można również różne upominki i akcesoria biurowe.
  Kolor
  Srebrny
  Materiał
  Stal nierdzewna
  16 Przedmioty

  Wyjątkowe rzeczy mają dopełniać życie codzienne – tak można powiedzieć o produktach Philippi. Marka Philippi nie podąża za trendami, ale tworzy piękne i użytkowe produkty, które będą ponadczasowe. W ich ofercie znaleźć można również różne upominki i akcesoria biurowe.

  Brak opini
  Produkt dodano do listy
  Product added to compare.

  Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.