Zszywacz biurowy Philippi
  Zszywacz biurowy Philippi
  Zszywacz biurowy Philippi
  Zszywacz biurowy Philippi

  Zszywacz biurowy Philippi

  PHILIPPI
  P136024
  Obecnie brak na stanie
  149,00 zł
  Brutto
  Zszywacz biurowy Philippi

  Elegancki, okrągły kształt

  Zszywanie papieru odbywa się bez zszywek

  Średnica 5.5 cm

  Zszywacz wykonany ze stali i tworzywa sztucznego   

   
  Zszywacz biurowy Philippi z serii Business. Zszywacz łączy kartki papieru nie wykorzystując żadnych zszywek. Łączenie papieru odbywa się tak jak za dawnych czasów. Bardzo elegancki gadżet, który z pewnością ozdobi każde biurko. Zszywacz został wykonany ze stali oraz tworzywa sztucznego, a jego średnica wynosi 5.5 cm.

  Akcesoria niemieckiej marki Philippi słyną z wysokiej jakości produktów, dlatego też wszystkie produkty tej marki z pewnością posłużą na długie lata. Wyjątkowe rzeczy mają dopełniać życie codzienne – tak można powiedzieć o produktach tego niemieckiego producenta. Marka Philippi nie podąża za trendami, ale tworzy piękne i użytkowe produkty, które będą ponadczasowe. W ich ofercie znaleźć można również różne upominki i akcesoria biurowe.
  Kolor
  Srebrny
  Materiał
  Stal nierdzewna

  Wyjątkowe rzeczy mają dopełniać życie codzienne – tak można powiedzieć o produktach Philippi. Marka Philippi nie podąża za trendami, ale tworzy piękne i użytkowe produkty, które będą ponadczasowe. W ich ofercie znaleźć można również różne upominki i akcesoria biurowe.

  Brak opini
  Produkt dodano do listy
  Product added to compare.

  Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.