• -30%
Stacja dokująca iPhone iPad Native Union różowo złota z kablem
Stacja dokująca iPhone iPad Native Union różowo złota z kablem
Stacja dokująca iPhone iPad Native Union różowo złota z kablem
Stacja dokująca iPhone iPad Native Union różowo złota z kablem

Stacja dokująca iPhone iPad Native Union różowo złota z kablem

NATIVE UNION
DOCK+-KV-IP-ROS
Obecnie brak na stanie
171,50 zł 245,00 zł -30%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 242,55 zł
Stacja dokująca iPhone iPad Native Union w kolorze różowego złota

Stacja dokująca wykonana jest z aluminium oraz silikonu

Stabilnie stoi na blacie Posiada antypoślizgową podstawę

Doskonały dodatek do gabinetu oraz domu

Zapakowana w prezentowe pudełko

 
Stacja dokująca iPhone iPad Native Union to prawdziwa przystań dla Twojego telefonu. Doskonale wkomponuje się w przestrzeń biurka w gabinecie oraz na nocnej szafce w domu. Nie musisz szukać kabla do ładowania, ponieważ stacja dokująca będzie zawsze stać na swoim miejscu - wystarczy, ze ładowarka jest podłączona do kontaktu. Telefon można z niego wyjąć za pomocą jednej ręki.Ścianka, na której opiera się iPhone lub iPad jest lekko pochylona. Zrobione jest to specjalnie, aby wygodnie było spojrzeć na ekran telefonu, kiedy przychodzi powiadomienie lub ktoś dzwoni. Telefon można również ładować razem z etui, o ile jest ono grubsze niż 3,5 mm.Stacja dokująca została wykonana z aluminium oraz silikonu.Kompatybilne z urządzeniami Apple.Native Union do produkcji etui, kabli do ładowania, a także stacji dokujących wykorzystuje materiały najlepszej jakości. Doskonale zna pragnienia i potrzeby potencjalnych Klientów. Dba również o to, żeby ich produkty były modne oraz ponadczasowe. Sztab projektantów ma głowę pełną najlepszych pomysłów.
Kolor
Różowy
Materiał
Silikon

Native Union do produkcji etui, kabli do ładowania, a także stacji dokujących wykorzystuje materiały najlepszej jakości. Doskonale zna pragnienia i potrzeby potencjalnych Klientów. Dba również o to, żeby ich produkty były modne oraz ponadczasowe. Sztab projektantów ma głowę pełną najlepszych pomysłów.

Brak opini
Produkt dodano do listy
Product added to compare.

Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.