SATECHI Extended Wireless Keypad | Silver

  SATECHI Extended Wireless Keypad | Silver

  SATECHI
  ST-XLABKS
  Obecnie brak na stanie
  280,44 zł
  Brutto

   
  Satechi Extended Wireless Keypad Silver Bluetooth Porzuć splątane kable i połącz się bezprzewodowo z komputerem za pomocą funkcji Bluetooth klawiatury. Bez potrzeby korzystania z odbiornika -konfiguracja bezprzewodowa jest dziecinnie prosta. Klawisze skrótów MacOS Funkcje wygodnie rozmieszczonych strzałek nawigacyjnych i klawiszy skrótów MacOS pomagają zwiększyć wydajność. System operacyjny Windows może nie obsługiwać wszystkich skrótów. Ładowalny port USB-C Port USB-C pozwala na kontynuację pracy bezprzewodowej podczas ładowania klawiatury - dzięki czemu nic nie zakłóca pracy.  Uwaga: Z klawiatury nie można korzystać, podłączając bezpośrednio do komputera. Wąski profil aluminiowy Kompaktowa, a jednocześnie elegancka konstrukcja stanowi dopełnienie nowoczesnej konfiguracji i jest idealna do pracy w biurze lub w podróży.  

  Satechi to wielokrotnie nagradzana marka działająca w segmencie elektroniki uzytkowej, oferująca innowacyjne produkty i akcesoria. Jako jedna z pierwszych firm produkujących elektronikę użytkową do projektowania i przenoszenia produktów i akcesoriów, Satechi stała się jednym z liderów branży. W jej ofercie znajdziemy wysokiej jakości ładowarki, adaptery, przejściówki, kable i inne. Obecnie Satechi działa na rynkach na całym świecie. 

  Brak opini
  Produkt dodano do listy
  Product added to compare.

  Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.