SATECHI ALUMINUM WIRELESS REMOTE CONTROL Space Gray | iMac

  SATECHI ALUMINUM WIRELESS REMOTE CONTROL Space Gray | iMac

  SATECHI
  ST-ARCM
  Obecnie brak na stanie
  280,44 zł
  Brutto

   
  PILOT ZDALNEGO STEROWANIA BLUETOOTH  Odtwarzanie multimediów Ciesz się całkowitą kontrolą odtwarzania multimediów w zasięgu ręki! Łatwe przeskakiwanie / następna muzyka, pauza / odtwarzanie, regulacja głośności, wyciszanie i dostęp do przycisku głównego za pomocą jednego guzika. Uzyskaj dostęp do multimediów na smartfonie, gdy jesteś poza zasięgiem lub użyj do sterowania audio na monitorze z obsługą Bluetooth.   Bezprzewodowe połączenie Bluetooth Aluminiowy bezprzewodowy pilot obsługuje technologię Bluetooth 3.0 z bezpiecznym i prostym łączeniem z obsługiwanymi urządzeniami. Steruj odtwarzaniem audio i manewrowaniem w prezentacjach, w odległości do 33 stóp.   Kontroluj swoje prezentacje Zabierz pilota do biura i kontroluj swoje prezentacje PowerPoint, przechodząc do trybu prezentacji. Dzięki zasięgowi bezprzewodowemu Bluetooth możesz swobodnie chodzić po pokoju bez utraty połączenia.   Akumulator Akumulator litowo-jonowy o długotrwałym działaniu do 45 godzin ciągłej pracy zapewnia maksymalny czas odtwarzania. Gdy wskaźnik LED wskazuje niski poziom naładowania baterii, wystarczy podłączyć dołączony kabel USB do ładowania do ściennego gniazda USB lub portu USB komputera.

  Satechi to wielokrotnie nagradzana marka działająca w segmencie elektroniki uzytkowej, oferująca innowacyjne produkty i akcesoria. Jako jedna z pierwszych firm produkujących elektronikę użytkową do projektowania i przenoszenia produktów i akcesoriów, Satechi stała się jednym z liderów branży. W jej ofercie znajdziemy wysokiej jakości ładowarki, adaptery, przejściówki, kable i inne. Obecnie Satechi działa na rynkach na całym świecie. 

  Brak opini
  Produkt dodano do listy
  Product added to compare.

  Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.