Latarka Pill Philippi
  Latarka Pill Philippi
  Latarka Pill Philippi
  Latarka Pill Philippi

  Latarka Pill Philippi

  PHILIPPI
  P264003
  Obecnie brak na stanie
  59,00 zł
  Brutto
  Latarka ledowa Pill marki Philippi

  Latarka o minimalistym kształcie pigułki

  W celu włączenia należy uderzyć nią o podłoż

  Latarka została wykonana z aluminium

  Wysokość 7 cm   

   
  Latarka Pill Philippi to minimalistyczna lampa led o kształcie pigułki. Żeby ją zaświecić należy jedynie uderzyć nią o podłoże. Pomimo swojej kolistej podstawy, latarka nie przewraca się. Latarka kołysze się po wprawieniu jej w ruch. Z pewnością sprawdzi się w nagłej potrzebie oświetlenia czegoś lub.. kogoś :). Wykonana została z aluminium, a wysokość jej to 7 cm.

  Akcesoria niemieckiej marki Philippi słyną z wysokiej jakości produktów, dlatego też wszystkie produkty tej marki z pewnością posłużą na długie lata. Wyjątkowe rzeczy mają dopełniać życie codzienne – tak można powiedzieć o produktach tego niemieckiego producenta. Marka Philippi nie podąża za trendami, ale tworzy piękne i użytkowe produkty, które będą ponadczasowe. W ich ofercie znaleźć można również różne upominki i akcesoria biurowe.
  Kolor
  Srebrny
  Materiał
  Aluminium

  Wyjątkowe rzeczy mają dopełniać życie codzienne – tak można powiedzieć o produktach Philippi. Marka Philippi nie podąża za trendami, ale tworzy piękne i użytkowe produkty, które będą ponadczasowe. W ich ofercie znaleźć można również różne upominki i akcesoria biurowe.

  Brak opini
  Produkt dodano do listy
  Product added to compare.

  Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.