Kosz biurowy Wire mosiądz
  Kosz biurowy Wire mosiądz
  Kosz biurowy Wire mosiądz
  Kosz biurowy Wire mosiądz
  Kosz biurowy Wire mosiądz
  Kosz biurowy Wire mosiądz

  Kosz biurowy Wire mosiądz

  MENU
  9000829
  Obecnie brak na stanie
  450,00 zł
  Brutto
  Kosz biurowy Wire mosiądz Menu

  Wysokość: 35 cm, średnica: 32 cm

  Wykonany z wysokiej jakości stali

  Ma szerokie zastosowanie - papiery, dokumenty, zabawki, ubrania - wszystko pasuje

  Duża gamma kolorów pozwala wybrać odpowiedni kolor do odpowiedniego miejsca   

   
  Jak o sobie mówią twórcy firmy Menu robią miękki minimalizm w skandynawskim wydaniu. Ich produkty są dokładnie wykonane, są pasjonatami designu, ciekawych materiałów i dbają o każdy szczegół. Zwykłe, codzienne rzeczy zamieniają w oryginalne i niepowtarzalne.

  Kosz Wire to nie tylko kosz biurowy, ale również na zabawki lub ubrania - cokolwiek do niego nie włożysz i gdziekolwiek nie znajdziesz do niego zastosowania będzie ciekawie ozdabiał pomieszczenie. Plecionki wyglądają, jak wiklina, a on zbudowany jest z wysokiej jakości stali. Pasuje do nowoczesnych wnętrz, jednak dzięki kolorom może wkomponować się w wiele różnych pomieszczeń. Aby wykorzystać go do wielu innych celów można do niego włożyć worek foliowy na różne inne odpadki.
  Materiał
  Miedź

  Menu jest duńską firmą założoną w 1976 roku. Ta skandynawska marka stawia na jakość i design swoich produktów. Współpracując z wieloma projektantami produkują minimalistyczne produkty, które swoim wyglądem urozmaicą Twoje wnętrze.

  Brak opini
  Produkt dodano do listy
  Product added to compare.

  Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.