Etui Samsung S7 drewniane Oakywood wiśnia
  Etui Samsung S7 drewniane Oakywood wiśnia
  Etui Samsung S7 drewniane Oakywood wiśnia
  Etui Samsung S7 drewniane Oakywood wiśnia

  Etui Samsung S7 drewniane Oakywood wiśnia

  OAKYWOOD
  Etui Samsung S7 drewniane Oakywood wiśnia
  Obecnie brak na stanie
  99,00 zł
  Brutto
  • Etui drewniane na Samsung Galaxy S7 marki Oakywood wykonane z drewna wiśniowego

  • Etui wykonane z jednego kawałka drewna oraz poliwęglanu

  • Ręcznie polerowane, aby uzyskać naturalny połysk drewna

  • Ochroni telefon przed upadkami lub uderzeniami

  • Wyjątkowo cienkie i lekkie etui

   

  Etui drewniane Samsung S7 marki Oakywood wykonane z jednego kawałka litego drewna wiśniowego. Trzon etui został wykonany z poliwęglanu, a tył etui z ręcznie polerowanego, kawałka drewna. Etui jest cienkie i lekkie zarazem, dzięki czemu nie pogrubia telefonu i nie utrudnia jego użytkowania.  Oakywood to polska marka, która tworzy z paską unikalne produkty z drewna. Wszystkie dzieła powstają w małej miejscowości Ciche położonej u podnóża Tatr. Produkty Oakywood wytwarzane są z materiałów z odpowiedzialnych źródeł. Wszystkie produkty tej marki są wykonane z drewna i cechują się trwałością, naturalnością, a także funkcjonalnością.

  Kolor
  Brązowy
  Materiał
  Drewno

  Oakywood to polska marka, która tworzy z paską unikalne produkty z drewna. Wszystkie dzieła powstają w małej miejscowości Ciche położonej u podnóża Tatr. Produkty Oakywood wytwarzane są z materiałów z odpowiedzialnych źródeł. Wszystkie produkty tej marki są wykonane z drewna i cechują się trwałością, naturalnością, a także funkcjonalnością.

  Brak opini
  Produkt dodano do listy
  Product added to compare.

  Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.