Etui bumper iPhone 7/8 Plus drewniane Oakywood wiśnia

  Etui bumper iPhone 7/8 Plus drewniane Oakywood wiśnia

  OAKYWOOD
  OAK-103
  Obecnie brak na stanie
  99,00 zł
  Brutto
  • Etui drewniane na iPhone 7/8 Plus marki Oakywood wykonane z drewna wiśniowego

  • Etui wykonane z jednego kawałka drewna oraz poliwęglanu

  • Ręcznie polerowane, aby uzyskać naturalny połysk drewna

  • Ochroni telefon przed upadkami lub uderzeniami

  • Wyjątkowo cienkie i lekkie etui

   
  Etui drewniane iPhone 7/8 Plus marki Oakywood wykonane z jednego kawałka litego drewna wiśniowego. Trzon etui zostało wykonany z poliwęglanu, a tył etui z ręcznie polerowanego, kawałka drewna. Etui jest cienkie i lekkie zarazem, dzięki czemu nie pogrubia telefonu i nie utrudnia jego użytkowania.  Oakywood to polska marka, która tworzy z paską unikalne produkty z drewna. Wszystkie dzieła powstają w małej miejscowości Ciche położonej u podnóża Tatr. Produkty Oakywood wytwarzane są z materiałów z odpowiedzialnych źródeł. Wszystkie produkty tej marki są wykonane z drewna i cechują się trwałością, naturalnością, a także funkcjonalnością.
  Kolor
  Brązowy
  Materiał
  Drewno

  Oakywood to polska marka, która tworzy z paską unikalne produkty z drewna. Wszystkie dzieła powstają w małej miejscowości Ciche położonej u podnóża Tatr. Produkty Oakywood wytwarzane są z materiałów z odpowiedzialnych źródeł. Wszystkie produkty tej marki są wykonane z drewna i cechują się trwałością, naturalnością, a także funkcjonalnością.

  Brak opini
  Produkt dodano do listy
  Product added to compare.

  Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.