Czytnik kart typu C Micro/SD Satechi...
  Czytnik kart typu C Micro/SD Satechi...
  Czytnik kart typu C Micro/SD Satechi...
  Czytnik kart typu C Micro/SD Satechi...
  Czytnik kart typu C Micro/SD Satechi...

  Czytnik kart typu C Micro/SD Satechi Szary

  SATECHI
  ST-TCUCM
  Obecnie brak na stanie
  182,04 zł
  Brutto
  • Czytnik kart typu C Micro/SD Satechi Szary to wielofunkcyjne urządzenie zamknięte w trwałej i świetnie prezentującej się aluminiowej obudowie

  • Posiada złącze typu USB-C

  • Wyposażony został w czytnik kart micro/SD, z których można korzystać jednocześnie

  • Dzięki niewielkim rozmiarom, z łatwością zabierzesz go w podróż

   

  Czytnik kart typu C Micro/SD Satechi Szary to przenośne i kompaktowe urządzenie, które świetnie sprawdzi się zarówno w podróży, jak i podczas pracy w domu. Posiada złącze typu USB-C. Wyposażony jest w czytnik kart micro SD i SD, z których można korzystać jednocześnie. Obudowa ze szczotkowanego aluminium jest nie tylko wytrzymała, ale również świetnie prezentuje się w zestawieniu z produktami Apple.

  Kolor
  Szary
  Materiał
  Aluminium

  Satechi to wielokrotnie nagradzana marka działająca w segmencie elektroniki uzytkowej, oferująca innowacyjne produkty i akcesoria. Jako jedna z pierwszych firm produkujących elektronikę użytkową do projektowania i przenoszenia produktów i akcesoriów, Satechi stała się jednym z liderów branży. W jej ofercie znajdziemy wysokiej jakości ładowarki, adaptery, przejściówki, kable i inne. Obecnie Satechi działa na rynkach na całym świecie. 

  Brak opini
  Produkt dodano do listy
  Product added to compare.

  Korzystanie z tej  strony internetowej  oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies  Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.